Zadzwoń do nas 81 478 18 00 lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 16:00

Infolinia 81 478 18 00 e-mail pomoc@prowadzenie-stron.pl

Obsługa strony internetowej jako inwestycja przynosząca wymierne zyski

Nie daj się zwieść reklamom

W ostatnim czasie w Internecie pojawiło się wiele reklam zachęcających do samodzielnego tworzenia strony internetowej. Podkreślają one łatwość z jaką każdy użytkownik poruszający się po Internecie może zaprojektować oraz wykonać swoją wymarzoną witrynę internetową i dodatkowo przy tym zaoszczędzić duże pieniądze. Jednak czy jest to prawdą? W pewnym sensie można uznać, że tak, ale tylko wtedy gdy zależy nam wyłącznie na posiadaniu strony internetowej, bez możliwości zarabiania na niej. Ale czy właśnie o to chodzi przedsiębiorcom posiadającym witrynę internetową? Każdy mądry właściciel firmy wie, że zaistnienie w świadomości konsumenta generuje zysk. Dlatego profesjonalna obsługa strony internetowej to bardzo korzystna inwestycja na przyszłość.

Samo stworzenie strony internetowej już nie wystarczy

Samo zbudowanie strony internetowej to nie wszystko. Zamieszczenie jej w sieci bez poddania fachowej oprawie nie przyniesie nam nawet niewielkich korzyści. Dzieje się tak z prostego powodu. Wyszukiwarki internetowe nieustannie aktualizują parametry, według których powinna być zbudowana i pozycjonowana strona internetowa aby pojawić się w pierwszej dziesiątce witryn po wpisaniu w przeglądarkę kluczowych fraz. Często wymagana jest również optymalizacja kodu oraz serwerów. Do wykonania tych czynności niezbędna jest specjalistyczna wiedza techniczna, którą posiadają tylko fachowcy. Profesjonalna obsługa strony internetowej z pewnością zapewni wysoką pozycję w wyszukiwarce naszej witrynie.

Prowadzenie strony internetowej powierz specjalistom

Jako przedsiębiorca wiesz najlepiej ile czasu zajmuje prowadzenie firmy. To nie osiem godzin spędzonych w biurze ale często praca od świtu do zmierzchu w weekendy, a nawet w trakcie urlopu. Doskonale wiesz, że aby Twoja firma funkcjonowała sprawnie, musisz delegować część obowiązków innym. Profesjonalne obsługa stron internetowych wymaga posiadania fachowej wiedzy, co wiąże się z nieustannym doszkalaniem się, godzinami spędzanymi na aktualizowaniu wcześniej zdobytych informacji, wprowadzaniu odpowiednich parametrów na strony internetowe by w wyścigu o klienta być o krok dalej od konkurencji. A jako przedsiębiorca nie masz na to czasu. Dlatego tak istotne jest powierzenie tych obowiązków specjalistom, którzy wykorzystując swoją fachową wiedzę zapewnią Twojej firmie nowych klientów, a także zatrzymają obecnych, co w niedalekiej przyszłości zaowocuje dal Ciebie wymiernymi zyskami finansowymi. Ponadto profesjonalna pomoc przy obsłudze strony internetowej zapewni ochronę przed działaniem hakerów. Musimy być świadomi, że brak analizy ruchu i należytej ochrony strony internetowej naraża nas na poważne problemy. Po złamaniu zabezpieczeń przez hakerów, może ona posłużyć do przeprowadzania kolejnych ataków, o czym wielu właścicieli nie zdaje sobie sprawy do momentu chociażby nałożenia blokady przez Google. Ponadto brak analizy linkowania i doprowadzenie do jej nienaturalnego przyrostu może spowodować nałożenia tzw. „bana” na naszą stronę przez Google, czyli usunięcia w całości indeksu. Niestety jest to częsta praktyka stosowana przez konkurencję, która w ten sposób eliminuje swoich rywali.

Zyskaj nowych klientów

Jak wskazują badania przeprowadzone przez CBOS w 2017 r. 67% dorosłych osób w Polsce korzysta codziennie z Internetu. Prawie połowa z nich (46%, w tym 31% osób dorosłych) zadeklarowała, że regularnie robi zakupy w sieci. Najczęściej w tej formie towary nabywane są przez osoby z wyższym wykształceniem (60%). Jedna piąta internautów czyta regularnie blogi. Tych kilka informacji pokazuje, jak niezwykle ważnym narzędziem w promocji naszej firmy i pozyskania nowych klientów jest witryna internetowa. Zainwestowanie w profesjonalną obsługę strony internetowej jest lokatą przynoszącą wymierne zyski, co potwierdzi wzrost zainteresowania naszym produktem, rosnąca ilość klientów oraz zwiększone zyski.